Hakkımızda

2001 Yılından itibaren hizmet vermeye başlayan ve önce kalite diyen firmamız 20 yılı aşkın bir süredir helezon sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız vermiş olduğu kaliteli hizmet ve ürünleri ile sektördeki diğer firmalar arasında kısa sürede yükselmeyi başarmıştır. Geniş bir yelpazede helezon üretimi yapan firmamızda ürünlerimiz hassas tolerans değerlerinde ve kontrolü mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Öz bafralılar; hızla gelişen teknolojiyi takip ederken, profesyonel kadrosu, özenli çalışması, prensipli iş ahlakının yanında yatırımlara önem vererek, büyüme yoluna gitmiştir. Taahhüt ettiği işleri, yüksek kalitede üretme ve teslim etme amacı ile çalışarak geçen zaman içinde faaliyet alanlarını genişletmeye çalışmaktadır.

Misyonumuz

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Hedefimiz bir Dünya markası, bir uluslararası şirket olmak ve faaliyet alanında, lider konumunda bulunmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek için, çalışmalarını yalnız Türkiye’de değil, dünya pazarlarında da yürütmektedir. Benimsediği çalışma yöntemleri ile, Türkiye’nin gelişimine gerçek anlamda katkıda bulunmakta ve faaliyette bulunduğu yabancı ülkelerin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerini, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sunarak güven içinde mutlu etmek, Sektöründe rekabet oluşturarak öncülük vasfını sürdürmek, sürekli gelişip büyümek hedeflere koşmak,

Çalışanlarının memnuniyetini, eğitimini,  uluslararası bir marka olmak.

Kurumsal Değerlerimiz

Müşterilerimiz önceliğimizdir. Müşteri odaklı olmak.
Başarma azimli ve takipçiyiz.
En büyük sermayemiz insan kaynağımızdır. İnsana değer vermek.
Daima “daha iyi” yi hedeflemek vazgeçilmez hedefimizdir.
Yeniliklere her zaman açığız. Kalite ve titizlikten ödün vermemek.
Dürüstlük ve şeffaflık düsturumuzdur.
Ülkemizin kaynaklarını verimli kullanarak ekonomiye değer kazandırmak.

Menü