Hakkımızda

Özbafralılar Makina 2001 yılında kurulmuş ve 20 yılı aşkın süredir, dökme katı malzemelerin taşınması, karıştırılması ve nakli konusunda üretim göstermektedir. Ankara merkezli olan Özbafralılar Makina ürünleri doğrudan ve bayiler aracılığı ile dünya pazarında müşterilere sunmaktadır.

Özbafralılar Makina endüstriyel ekipmanlarından bazıları tek yaprak helezonlar, çekme helezonlar, helezon konveyörler,(çimento konveyör, vidalı konveyör, u tipi helezon konveyör, v tipi helezon konveyör) boruya kaynaklı helezonlar , filtreler ve ekipmanları, sürgülü klapeler , kelebek klapeler, klepe aktüatörleri, seviye göstergeleri, hava jetleri, yükleme körükleri, bin aktüatörler, geri dönüşüm sistemleri, vibrasyon motorları v.b. dir.

Hedefi ve amacı farklı endüstrilerdeki ihtiyaçları kaliteli ve uygun fiyatlı biçimde gidermek, tecrübeli teknik kadrosu ile geniş bir müşteri tabanı oluşturmaktır.

Misyonumuz

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Hedefimiz bir Dünya markası, bir uluslararası şirket olmak ve faaliyet alanında, lider konumunda bulunmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek için, çalışmalarını yalnız Türkiye’de değil, dünya pazarlarında da yürütmektedir. Benimsediği çalışma yöntemleri ile, Türkiye’nin gelişimine gerçek anlamda katkıda bulunmakta ve faaliyette bulunduğu yabancı ülkelerin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerini, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sunarak güven içinde mutlu etmek, Sektöründe rekabet oluşturarak öncülük vasfını sürdürmek, sürekli gelişip büyümek hedeflere koşmak,

Çalışanlarının memnuniyetini, eğitimini,  uluslararası bir marka olmak.

Kurumsal Değerlerimiz

Müşterilerimiz önceliğimizdir. Müşteri odaklı olmak.
Başarma azimli ve takipçiyiz.
En büyük sermayemiz insan kaynağımızdır. İnsana değer vermek.
Daima “daha iyi” yi hedeflemek vazgeçilmez hedefimizdir.
Yeniliklere her zaman açığız. Kalite ve titizlikten ödün vermemek.
Dürüstlük ve şeffaflık düsturumuzdur.
Ülkemizin kaynaklarını verimli kullanarak ekonomiye değer kazandırmak.

error: